Home

mániás Legkevésbé Északi tenisz ob ii ott van egy ujj a piteben Fordul

Hungarian Tennis - Véget ért a Felnőtt OB férfi selejtezője, holnap már a  főtábla küzdelmei kezdődnek meg. Drágár Péter (MTK) a mai selejtező  döntőben 75 63-ra nyert Páll Noel (Tenisz Park) ellen,
Hungarian Tennis - Véget ért a Felnőtt OB férfi selejtezője, holnap már a főtábla küzdelmei kezdődnek meg. Drágár Péter (MTK) a mai selejtező döntőben 75 63-ra nyert Páll Noel (Tenisz Park) ellen,

Versenykiírás 2022 A,B,C,D :: Kateteniszpalyak

Rólunk - Szoboszlótenisz

OB II férfi csapatbajnokság rájátszás - újabb győzelem! - DIEGO SC tenisz

Kincses Kolos és Bartha Panna nyert a tenisz fedett pályás országos  bajnokságon - Sportal.hu
Kincses Kolos és Bartha Panna nyert a tenisz fedett pályás országos bajnokságon - Sportal.hu

Tenisz: Eredményesen szerepeltek az MTK Budapest teniszezői a korosztályos  ob-n

A legjobb 32 közé került teniszezőnk az OB-n | monorse.hu

Országos csapatbajnokság: öt győzelem, egy vesztes meccs a DEAC  teniszezőinek mérlege - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és  Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Országos csapatbajnokság: öt győzelem, egy vesztes meccs a DEAC teniszezőinek mérlege - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Major Áron, | Országos Korosztályos Tenisz OB, U16, Pécs. 20… | Flickr

OB: csütörtökön az elődöntő a tét

Rangos teniszversenynek lesz a házigazdája a BVSC

Góczi Erik | Országos Korosztályos Tenisz OB, U16, Pécs. 202… | Flickr

Három magyar bajnoki címmel mutatkozott be a tenisz szakág az OB-n -  Budapesti Honvéd Sportegyesület
Három magyar bajnoki címmel mutatkozott be a tenisz szakág az OB-n - Budapesti Honvéd Sportegyesület

Boros Attila és Danko Vanesa nyert az ob-n - Eurosport

OB II-es csapatunknak lezárult a teniszévad – Newjság

A tenisz szeretete vezérli az OB I újoncait - DEAC

OB II | Budakalászi Tenisz Club

JÁSZ TENISZ PORTÁL

huntennis.hu

KISALFOLD - A fedettpályás tenisz ob-n házi döntőt játszottak a GYAC  versenyzői
KISALFOLD - A fedettpályás tenisz ob-n házi döntőt játszottak a GYAC versenyzői

Székesfehérvár Városportál - Tenisz: Farkaslaki Hints Flóra ezüstérmet  szerzett az Ob-n
Székesfehérvár Városportál - Tenisz: Farkaslaki Hints Flóra ezüstérmet szerzett az Ob-n

2022-ben már az OB I-ben szerepelhet a Savaria Tenisz Club női csapata! -  Hungary Sport
2022-ben már az OB I-ben szerepelhet a Savaria Tenisz Club női csapata! - Hungary Sport